12 Çolikspor U-19 hazırlıklarına devam ediyor

19.4.2019 20:07:46
12 Çolikspor U-19 hazırlıklarına devam ediyor
12 Çolikspor U-19 hazırlıklarına devam ediyor

"12 ÇOLİKSPOR HAZIRLIKLARINA DEVAM EDİYOR"

U19 Türkiye Gençler Şampiyonası'na hazırlanan 12 Çolikspor U19 Takımı, hocası Mehmet Atlı yönetiminde hafta içi çalışmalarına devam ediyor.

TFF tarafından bir kaç gün içinde açıklanması beklenen U19 gençler Şampiyonası 1. kademe grup karşılaşmalarının hangi şehirlerde düzenleneceği bilgisi hala paylaşılmazken 12 Çolikspor önemli oyuncusu Yusuf Çakır sakatlığının dışında herhangi bir eksikliğinin olmadığını belirti.

12 Çolikspor Kulübü basın koordinatörü Ali Kıtay:"Takım oyuncularımız stoper mevkiinde oynayan Yusuf Çakır'ın sakatlığı dışında herhangi bir eksikliklerinin olmadığını belirti. Oyuncumuz Yusuf Çakır'ın doktorunun tedavileri sonucunda çok şükürler riskli dönemi çok çabuk atlattığını ve şuan düz koşulara yeni yeni başladığını belirti."

Kıtay; "12 Çolikspor Kulübü uzun dönemsel bir emeğin adı olduğunu belirtirken gelecekte de oyuncularının futbolda Bingöl'ün geleceği olduğunu açıkladı.Bazı oyuncularının Mehmet Atlı hocamızla yaklaşık 3'üncü dönemini yaşarken, bazılarının 2'inci dönem, bazılarının ise ilk dönemlerinin olduğunu belirti. Küçük aksaklıklar dışında takım içerisinde çok samimi ve gerçek bir aile ortamının yaşandığını belirti. U19 Türkiye Gençler Şampiyonası turnuvasının çocuklarımız için gelecek açısından çok büyük bir önem taşımaktadır. özellikle bölgede 1. kademeyi atlatıp 2. kademe gruplarına kalarak emeklerimizin karşılığında bu turnuvaları izlemeye gelen rol model kulüplerin Scout ekiplerinin oyuncularımızın yeteneklerini görmelerini bekleyeceğiz. Bugüne kadar kulüp ve teknik ekip olarak çocuklarımız için hiçbir fedakarlıktan kaçmadık, çocuklarımızda aynı şekilde bugüne kadar hiçbir fedakarlıktan kaçmadılar İnşallah bu önemli turnuvada 1. kademeyi geçerek emeklerinin karşılığını en haklı şekliylealırlar" şeklinde konuştu. 

Bu haber toplam 6780 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberlersanalbasin.com üyesidir
Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Amatörün Gözü Spor Portalı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.