Eskişehir'de Osmanlıspor futbol okulu açılıyor

8.10.2019 14:32:14
Eskişehir'de Osmanlıspor futbol okulu açılıyor

 Alınan bilgiye göre 11.Ekimden itibaren Eskişehir Merkezde Osmanlı Spor Futbol Okulu açılıyor. Şuanda kayıtların devam ettiğini bildiren futbol okulu yetkilisi " uzman antrenörler tarafından hafta sonları eğitimler başlatılacak. 6 yaş ila 17 yaş arası kayıtlarımız devam ediyor. Eskişehirden güzel ilgi var. Kaliteli eğitimler sonucu ekstra oyuncularımızı Osmanlı Spor futbol Akademisine kazandıracağız. Burada da Büyükdere Gençlik spor kulübünde lisanslı futbol oynatma imkanı sunacağız. Bu konuda Büyükdere Spor Kulübü Başkanı sn Ünal Yalçın bey bizlere hertürlü imkanı sunuyor. Teşekkür ederiz "dedi. 

ŞEHİT, GAZİ ÇOCUKLARINA ÜCRETSİZ!  YETENEKLİ OLUP ÖKSÜZ, YETİMLER VE YOKSULLARA DA ÜCRETSİZ 

Futbol okulu yetkilisi şunları kaydetti" eğitime katılan herkes Osmanlı Spor Kulübü tarafından belirlenen malzemeleri giyecek ve belirlenen  aidatı ödeyeceklerdir. Fakat şehit ve gazi çocukları tamamen ücretsiz eğitim alacaklardır. Kontenjanlar dahilinde yoksul ve öksüz yetimlere de biz katkı sağlayacağız. Çünkü onlar bize emanettir. Katılmak isteyenlerin iletişime geçmeleri veya bizzat gelmeleri gerekiyor.  05062904711 numaralı telefondan hertürlü bilgi alınabilir.  Futbolu seven ve ilerde futbolcu olmak isteyen lisanslı lisanssız herkese okulumuz açıktır". 

Büyükdere Spor Kulübünün de ayrıca yönetiminde yeralan futbol okulu yetkilisi "sadece Büyükdere Spor değil diğer tüm spor kulüplerini de  yakından takip ediyoruz.  Yetenekli ve ekstra özellikli futbolcuları da futbol okuluna davet ediyoruz. Eğer lisansı başka kulüpte ise o kulübünde resmi maça çıkabilir hiçbir sıkıntı yok. Fakat lisanssız ise velisi de izin verirse biz o sporcuyu sadece futbol okulundaki almış olduğu eğitim ile bırakmayıp Büyükdere Spor Kulübünde lisanslarız ve onun daha üst yeteneğini geliştirmesini sağlayarak Osmanlı Spor Futbol Akademisine kazandırmak için elimizden geleni yaparız "dedi

KALECİLİK EĞİTİMİ DE VERİLECEK 

Futbol okulunda hem futbolculuk hemde kalecilik eğitimleri de verilecek. Uefa B kaleci Antrenörleri tarafından verilecek eğitimlerde GELECEĞİN kalecileri yetiştirilecek. 

Bizde amatörüngözü. Net ailesi olarak Eskişehir Osmanlı Spor Futbol Okulu na ve Büyükdere Spor Kulübüne "şehit, ve gazi çocuklarına , yetim, öksüz ve yoksullara"  kapılarını açmasından onlara sahip çıkmalarından dolayı teşekkür ederiz. Bu haber toplam 2790 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberlersanalbasin.com üyesidir
Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Amatörün Gözü Spor Portalı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.